Англійська для дітей та підлітків у центрі Львову

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” .

blank

Англійська для дітей у центрі Львова

Ми викладаємо англійську для дітей у центрі Львова з 14 квітня 2008 року. Адже саме тоді до нас на навчання записався перший учень. Ми прагнемо бути ближче до вас, аби навчання ваших дітей було комфортним. Саме тому запрошуємо всіх охочих на курси англійської для дітей у центрі Львова з раннього дитинства – від 3 місяців і аж до 19 років.

blank
blank

Методика вивчення англійської для дітей у центрі Львова

Не чули про методику Helen Doron? Усе дуже просто. Існує декілька правил, дотримуючись яких ми успішно навчаємо десятки студентів кожного року.

 • Навчання англійської для дітей у центрі Львова відбувається у малих групах, до 8-ми дітей.
 • Усі уроки проходять виключно англійською, ми не перекладаємо та не заучуємо нові слова.
 • Учні вивчають новий матеріал лише у ненав’язливій ігровій формі. Відтак уся інформація засвоюється швидко та надовго відкладається у пам’яті.

Програми вивчення англійської – для різного рівня знань

Усі програми та матеріали для кожного уроку англійської для дітей у центрі Львова чітко розроблені під вікову категорію дітей. Це дозволяє зробити урок максимально цікавим та продуктивним для кожного учня.

 • Ми активно застосовуємо відео та аудіо матеріали.
 • Завжди намагаємось рухатися в ногу з часом, тому окрім звичних мультиплікацій, Helen Doron English пропонує великий спектр додатків, які можна встановити на мобільні пристрої та повторювати пройдений матеріал з дитиною вдома у будь-який зручний для вас час.
 • Усі навчальні комплекти, що є обов’язковими елементами навчання англійської для дітей у центрі Львова, сертифіковані та розроблені відповідно до віку, можливостей та потреб дітей.

Наші викладачі

Усі викладачі проходять спеціальне навчання, сертифіковані за методикою Helen Doron. Кожен із вчителів щороку бере участь у різноманітних тренінгах та конференціях, що допомагає підвищувати кваліфікаційний рівень.

 • Всі вчителі є учасниками сімейних англомовних таборів RainbowLand, які проходять в Україні та за її межами ось уже майже 10 років поспіль. 
 • Це дозволяє педагогам здобути досвід у проведенні уроків англійської для дітей у центрі Львова у великих навчальних групах,  проведенні позашкільних заходів для учнів різного віку.
 • Для кожного учня нашої мережі є унікальна можливість відвідувати табори RainbowLand й вивчати англійську весело – влітку та під час зимових канікул.

Навчальний центр англійської для дітей у центрі Львова

Організація майстер-класів, вечірок, кінопоказів, сезонних інтенсивів та ярмарок є обов’язковим елементом навчання, це можливість весело і з користю провести вільний час – звісно, спілкуючись виключно англійською. 

 • «Англійська Хелен Дорон» – це місце зустрічі друзів, ігри та веселощі,  можливість розвитку.
 • Ми завжди намагаємось зберігати домашній затишок для батьків, які чекають своїх діток під час уроків англійської для дітей у Львові, та безпосередньо для наших учнів.
 • Ми відкриті для кожного і з задоволенням підберемо зручний час занять англійською для дітей у центрі Львова для вас і вашої дитини.

Завітайте вже сьогодні – перше заняття у ПОДАРУНОК!

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Англійська Хелен Дорон Львів Зарицьких
Average rating:  
 3 reviews
 by Лариса Кулага

Дякуємо нашій Каті за чудову підготовку до кожного уроку! Дитина завжди задоволена! Результат є і він колосальний!

 by Mariana Danko

Чудова англомовна школа, мій син з великим бажанням сюди іде, до «своєї любимої Каті» нашої викладачки, яка вкладає масу любові, натхнення, ентузіазму та професіоналізму в свої заняття!!! Викладач дійсно любить дітей і щиро радіє їхнім досягненням!!! Мені подобається високий рівень даної школи і якісно...

 by Лілія Прокоп'як

На нашому районі кращої англійської для дітей немає точно. Ми переконались. Ми шукали і змінювали англійську декілька разів, але всеодно вернулись сюди. Наш викладач Катя, вона так вкладається в роботу, що інколи , слухаю за дверима і сама хочу повторити )) результат є! А ще тут приємний адмін, яка...

icon-1
Scroll to Top