Більше ніж англійська

blank

Сьогодні хочемо познайомити вас з маленьким студентом Костянтином, якому лише 2 роки та 7 місяців, а він вже співає, говорить та думає англійською. А ще має круте унікальне худі з улюбленими героями курсу “It’s a Baby Dragon”, яке намалювала йому його мама – талановита Катерина.

 «Улюблена пісня Костика – “We have a dragon”, оскільки там є рядки “let’s spin” і Костя любить крутитися на місці. Навіть у басейні він іноді співає “… happy … happy… Spiiiiin!” і радісно плюхається у воду.» –  а це і є справжнє занурення в англомовне середовище і пізнання іноземної мови на рівні рідної.

blank

«Ми обрали Helen Doron English, оскільки шукали саме офлайн школу англійської для малючків. Одним із головних критеріїв було максимальне занурення в англомовне середовище без перекладу на українську. Коли Костянтин почав відвідувати «Англійська Хелен Дорон» по вул. Васильківська, ми вже час від часу спілкувалися з ним англійською вдома, але не завжди мали достатньо самодисципліни для регулярного спілкування. Тому, обираючи школу, ми розраховували на підтримку систематичності, що, у свою чергу, надихало мене більше спілкуватися англійською вдома.

Також місце розташування школи відіграло важливу роль у нашому виборі. Ми обрали «Англійська Хелен Дорон» в Голосіївському районі Києва через наближення зими і бажання мати можливість дістатися на урок протягом 20 хвилин пішки.

Найбільше Кості подобається творча частина уроку, де він може щось клеїти або малювати. Зараз на уроках ми вивчаємо тему, слова якої Костя вже знає, тому його мотивацією для виконання завдань є отримання стікера в кінці уроку та після піти їсти смачне морозиво.»

Історія маленького Костянтина надихає та переконує в тому, що чим раніше дитина починає вчити англійську, тим легше буде знати її на рівні рідної мови.

icon-1
Scroll to Top