Шлях до успіху. Біла Злата.

blank

Хочемо познайомити Вас з тендітною та розумною переможницею кампанії “Ambassador 2023”. Студентка навчального центу Helen Doron English в м. Вишневе, Біла Злата захоплює своєю зовнішністю та мудрими думками в свої 9 років.

Є те, що не змінюється роками – вибір батьків в 33 містах України – вчити англійську з раннього дитинства і давати дітям освіту найвищого рівня.

Злату пов’язує з «Англійська Хелен Дорон» багаторічна дружба, тож неймовірно приємно стати обличчям саме такої рідної компанії. І це по справжньому круто мати можливість не тільки отримувати особисті переваги від знайомства з брендом, а і бути частинкою його розвитку. Крім того, в конкурсі “Ambassador 2023” дитина має змогу спробувати себе в ролі моделі та в подальшому розвиватись і в цьому напрямку. В цьому році Злата планує завершити курс “Paul Ward Explores” та спробувати свої сили при складанні іспиту Cambridge English.

Чому обрали «Англійська Хелен Дорон» та скільки часу вже з нами?– При виборі школи англійської мови прагнули знайти баланс між системністю та відсутністю надмірного навантаження на дитину. Оскільки заняття почали у дошкільному віці основною метою було захопити іноземною мовою та сприяти її вивченню в ігровій формі. Злата почала займатись в «Англійська Хелен Дорон» у віці 5 років з курсу More Fun with Flupe. Улюблені вчителі приклали значних зусиль та навчили дитину читати англійською раніше, ніж вона опанувала навичку читання українською.

blank
icon-1
Scroll to Top