Історія успіху викладача Анни

blank

Історія успіху викладача Анни Новаківської.

Анна – вчитель з великою букви. Її шлях в Helen Doron English розпочався, коли вона побачила оголошення про пошук викладачів у зв’язку з розширенням міжнародної мережі. Це було початком захоплюючої подорожі. Це була робота мрії. Вона відвідала співбесіду та залишилася працювати на літньому курсі в школі по вул. Драгоманова, 29 в місті Києві.

Далі – міжнародний тренінг, семінари – навчання, яке надихало, вчило та допомагало розвиватись професійно. З першого навчального року Анна викладала і найменшим студентам курсу “Baby’s Best Start”, і школярам, які вчаться читати та писати англійською на курсі “Alphaboat”.

Вже тоді Анна розуміла базові принципи підходу до навчання, і це виявилося ключем до її успіху. Аню обожнювали діти і поважали батьки.

Важливий поворот в житті Анни стався на початку повномасштабного вторгнення. Анна повернулася додому, до Житомира. Тут, серед невпевненості і страху, вона вирішила спробувати власний бізнес. Хоча цей крок приніс і радість, і втому, він вимагав від неї великої сили та стійкості.

В Житомирі вона зустріла кохання, і це кохання привело її до міста Хмельницького. Тут вона знову знайшла себе школі Англійська Хелен Дорон. Колектив виявився неймовірно сильним, дружнім та підтримуючим.  Важливою перевагою було те, що Анна вже була сертифікованим викладачем і могла швидко розпочати роботу зі студентами.

Для Анни найважливіше – це можливість творити та розвивати свою креативність на кожному занятті. І ще – результати студентів. Вона захоплюється, коли студенти курсу “Alphaboat” читають вже через 8 занять. І це у віці 6-7 років.

Анна вміє знайти правильні слова для батьків, мотивувати та спрямовувати на результат. 

Війна навчила її жити тут і зараз, і не будувати далеких планів. Анна мріє про власний центр Helen Doron English. Вона впевнена: методика дійсно працює, а забезпечення та підтримка викладачів на високому рівні. 

Успіхів, Анно!

icon-1
Scroll to Top