1220 Views

Павутинка для павучка

Хеловін – це свято несподіванок та пригод, яке в нашому
навчальному центрі вже стало традицією.
Кожного року, на початку листопада, дітки приходять на заняття з англійської з гарним настроєм і в яскравих костюмах та потрапляють у захоплюючу подорож.


Головним героєм цьогорічного Хеловіну був Павучок, з яким малюки познайомились на святковому уроці, де відразу ж помітили, що він засмучений. Тоді викладач розповів малюкам історію про, те як Павучок приглянув собі місце в Країні Осені, та одного дня він заблукав та не зміг віднайти своєї павутинки.

Повторивши пісеньки та вивчивши нові англійські слова, які можуть стати у пригоді, дітки вирушають, щоб допомогти Павучку знайти павутинку.

Малюки разом з викладачем виходять з класу, та помічають біленьку ниточку-павутиночку, яка веде всіх в задекорований клас, що враз перетворився в Країну Осені. Малюки стукають, двері відчиняються і всі потрапляють в атмосферу, яка буває тільки восени.

Найперше, що тут помічають малюки – це символи Хеловіна – гарбузи, які світяться. Викладач пропонує діткам заспівати одну з пісеньок Хелен Дорон Рання Англійська, можливо саме вона підбадьорить Павучка і допоможе у пошуку павутинки… Ниточка продовжує вести всіх до гарбузів, але враз вона ховається поміж грядками овочів та фруктів, може саме між ними загубилася наша павутинка?

Тут дітки по черзі називають фрукти та овочі англійською, але нажаль поміж цим всім немає павутинки, та малюки не засмучуються, бо знаходять продовження ниточки, яка їх супроводжувала. Саме вона нарешті приводить діток до безлічі різноманітних листочків, так малюки повторюють кольори і рахують їх кількість та відразу ж кладуть у мішечок.

Зібравши швиденько листочки, дітки помічають під ними скриню і ключик від неї. Всі дружньо відкривають скриню, але там теж немає павутинки лише загадковий лист, в якому підказка у вигляді мультфільму про давнього друга діток дракончика Діді.

Можливо саме Діді з чарівником Альбертом підкажуть, де знаходиться павутинка Павучка…. Малюки із захопленням переглядають мультик повторюють слова, співають пісеньки та веселяться разом з дракончиком.

Подивившись чарівний мультик, дітки помічають у скрині ще одну підказку – стрілку, яка приводять їх до віконечка. І ось саме тут заховалася павутинка, яку загубив Павучок.

Дітки дуже зраділи, що змогли допомогти Павучку відшукати його павутинку та зачаровані красою осені і костюмами, які вони одягли сьогодні, всі радісно співають одну з пісень

Хелен Дорон Рання Англійська та прощаються з Павучком до наступного року, а на згадку про цей день малюки залишають у себе листівочку, на якій зображений їх новий друг Інсі-Вінсі зі своєю Павутинкою. Саме це ще довго нагадуватиме діткам про захоплюючу пригоду, яка трапилася з ними під час Хеловіну.