Англійська для дітей та підлітків Хелен Дорон у Львові

Англійська для дітей та підлітків Хелен Дорон у Львові

Цікавить англійська для дітей і підлітків у місті Львів?  Тоді вам до нас!

Ми команда професіоналів, яка працює з перевіреною часом авторською методикою - «Англійська Хелен Дорон». Вона сприяє легкому засвоєнню навчального матеріалу у невимушеній атмосфері, під час занять у формі гри з використанням сучасних технологій, мобільних додатків і книг, що оживають. Метод занурення в іноземну мову передбачає вивчення англійської за тими ж принципами, що і рідної, а також позитивне закріплення та заохочення від наших висококваліфікованих викладачів. З нами діти та підлітки із задоволенням вивчають англійську!

Матеріали до навчальних курсів розроблено групою досвідчених фахівців з педагогіки, лінгвістики та психології. Їх продумали до найменших деталей і врахували уподобання та рівень знань дітей різного віку. Усі навчальні матеріали - підручники, аудіо- та відеозаняття, музика, мультфільми і мобільні додатки складені таким чином, щоб допомогти швидше досягти максимального результату.

Щороку тисячі батьків довіряють нам своїх дітей, відтак кількість студентів постійно зростає, тому у Львові навчальні центри працюють у різних районах міста:

     

Запишіться на безкоштовне демонстраційне заняття!

Відправляючи інформацію, Ви погоджуєтеся з Правилами.