Курси англійської для дітей Львів

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” .

blank

"Англійська Хелен Дорон" Львів Левандівка

Ласкаво просимо до захоплюючого світу англійської мови. Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” у м. Львів на вул. Залізнична 21, ЖК “Веселка”  навчає дітей від 3-х місяців до 19 років англійській мові.

Сучасний навчальний центр в районі Левандівка працює з 2016 року.

Наші викладачі –  наша гордість та найкращі друзі студентів. Маленькі групи сприяють активному спілкуванню студентів з викладачем.

Міжнародний штат професіоналів налічує понад 4 000 вчителів, а ефективність методики перевірена часом з 1985 року.

blank
blank

Методика вивчення англійської мови для дітей у місті Львів, Левандівка

Ми виховуємо в дітях  та підлітках любов до навчання. Окрім навчання в  центрі, ми подорожуємо разом по Україні та закордоном, організовуємо соціальні акції та робими театральні постановки , святкуємо дні народження.

В навчальній програмі для дітей та підлітків ми використовуємо унікальні навчальні матеріали, майстер-класи, вистави, пісні, фільми та мультфільми. Це більше ніж англійська – це цінності для життя.

Особливості нашої методики:

 • спеціальні методи роз’яснення слів, тільки в ігровій формі і тільки з реальним їх застосуванням;
 • маленькі групи від 6 до 8 осіб;
 • навчання ЛИШЕ  англійською, у міру проходження курсу кількість фраз збільшується;
 • педагоги, які пройшли спеціальний тренінг для роботи з дітьми, а також додаткове навчання з усіх курсів;
 • використання в методиці та навчанні всіх сучасних наукових досягнень з області вивчення пам’яті, роботи з дітьми, поведінки дітей і підлітків, лінгвістики та мовознавства;
 • щоденне занурення в мовне середовище за допомогою аудіозаписів;
 • індивідуальний підхід до кожної дитини.

Ми гарантуємо 100% результат при систематичному  відвідуванні всіх уроків і постійному прослуховуванні аудіозаписів по курсу! Ваші діти вивчать від 600 до 2000 англійських слів за курс (залежно від віку)!

Курси англійської мови у Львові

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою:

 • Англійська для малюків складається з 3-х курсів. Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей складається з 3-х курсів. Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів складається з 7 курсів. Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків складається з 4-х курсів. Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

icon-1
Scroll to Top