Англійська для дітей Львів Левандівка

Англійська для дітей на Левандівці у Львові

Ласкаво просимо до захоплюючого світу англійської мови. Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” у м. Львів на вул. Вигоди 62-А навчає дітей від 3-х місяців до 19 років англійській мові.

Сучасний навчальний центр в районі Левандівка працює з 2016 року.

Наші викладачі –  наша гордість та найкращі друзі студентів. Маленькі групи сприяють активному спілкуванню студентів з викладачем.

Міжнародний штат професіоналів налічує понад 4 000 вчителів, а ефективність методики перевірена часом з 1985 року.

Ми виховуємо в дітях  та підлітках любов до навчання. Окрім навчання в  центрі, ми подорожуємо разом по Україні та закордоном, організовуємо соціальні акції та робими театральні постановки , святкуємо дні народження.

В навчальній програмі для дітей та підлітків ми використовуємо унікальні навчальні матеріали, майстер-класи, вистави, пісні, фільми та мультфільми. Це більше ніж англійська – це цінності для життя.

Особливості нашої методики:

 • спеціальні методи роз'яснення слів, тільки в ігровій формі і тільки з реальним їх застосуванням;
 • маленькі групи від 6 до 8 осіб;
 • навчання ЛИШЕ  англійською, у міру проходження курсу кількість фраз збільшується;
 • педагоги, які пройшли спеціальний тренінг для роботи з дітьми, а також додаткове навчання з усіх курсів;
 • використання в методиці та навчанні всіх сучасних наукових досягнень з області вивчення пам'яті, роботи з дітьми, поведінки дітей і підлітків, лінгвістики та мовознавства;
 • щоденне занурення в мовне середовище за допомогою аудіозаписів;
 • індивідуальний підхід до кожної дитини.

Ми гарантуємо 100% результат при систематичному  відвідуванні всіх уроків і постійному прослуховуванні аудіозаписів по курсу! Ваші діти вивчать від 600 до 2000 англійських слів за курс (залежно від віку)!

Курси англійської мови у Львові

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою:

 • Англійська для малюків складається з 3-х курсів. Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей складається з 3-х курсів. Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів складається з 7 курсів. Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків складається з 4-х курсів. Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

blank blank blank

Наші новини

Наші учні прийняли участь у щорічній акції Юні Герої Зібрали корм для тварин та віднесли тваринкам у притулок Головне завдання кампанії #YoungHeroes2021 —спонукати дітей робити прості вчинки доброти та надихати інших робити те саме. Людина, яка дбає про тварину – може змінити

Англомовний табір у Карпатах 2022 + лижна школа

Запрошуємо у англомовний табір в Карпатах ⏰14 – 20 січня 2022 (7 днів відпочинку) ?‍?‍?‍? Сімейний відпочинок з Англійська Хелен Дорон ❤ у м. Орявчик, Львівської області. ?Готель Звенів у самому серці гір http://zveniv.com.ua/ Наш табір працює у форматі ВІДПОЧИНОК + ENGLISH!

Young Heroes 2021 від Helen Doron Ukraine

Допомагаймо тваринам разом з проєктом Young Heroes 2021 від Helen Doron Ukraine! Станьте справжніми героями, приносьте у наші центри:  корм для котиків  корм для собак  крупи Ми передамо усе звірятам, які живуть у притулку для тварин ЛКП “Лев”. Людина, яка дбає про

Англійська для дітей у Львові, триває набір на навчальний рік 2021-2022

В “Англійська Хелен Дорон” триває набір на навчальний рік 2021-2022. Запрошуємо у наш навчальний центр пом. Львів на вул. Залізнична 21, ЖК “Веселка”. Методика Хелен Дорон базується на максимальному заглибленні дитини в англомовне середовище, щоб створити умови, аналогічні тим, в яких діти в

Нагадуємо, що триває наш денний англомовний табір у Львові.

Нагадуємо, що триває наш денний англомовний табір у Львові. Табір у розпалі,  діти вчаться говорити, читати і писати англійською. Справжня ігрова форма, інтерактивні завдання та яскравий навчальний матеріал допомагає дітям із задоволенням і ефективніше вивчати англійську мову. Кевін разом з учнями Англійська

Набір на курси «Англійська Хелен Дорон» триває

Новий рік – гарна нагода отримати нові знання! Запрошуємо на курси англійської мови для дітей, школярів та підлітків по авторській методиці «Англійська Хелен Дорон» у Львові. Наша методика довела свою ефективність та популярність у всьому світі, кількість навчальних центрів та студентів щороку

Запишіться на безкоштовний урок!