Курси англійської для дітей Львів

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” .

blank

Англійська для дітей у Львові, Левандівка

Навчальний центр «Англійська Хелен Дорон» навчає англійської дітей у м. Львові, Левандівка (вул. Залізнична 21, ЖК «Веселка») з 2016 року. Ми ласкаво запрошуємо до захопливого світу англійської мови малюків від 3-х місяців та підлітків до 19 років.

blank
blank

Навчальний центр англійської для дітей у Львові, Левандівка

Ми виховуємо у дітях та підлітках любов до навчання. Окрім викладання англійської для дітей (Львів, Левандівка), ми подорожуємо разом по Україні та закордоном, організовуємо соціальні акції та влаштовуємо театральні постановки, разом святкуємо дні народження.

У навчальній програмі для дітей та підлітків ми використовуємо унікальні навчальні матеріали, майстер-класи, вистави, пісні, фільми та мультфільми. Це більше ніж англійська – це важливі цінності для життя.

Методика вивчення англійської для дітей – Левандівка

Викладачі – наша гордість та найкращі друзі студентів. Педагоги пройшли спеціальний тренінг для роботи з дітьми, а також додаткове навчання з усіх курсів.

Маленькі групи від 6 до 8 учнів з вивчення англійської для дітей у Львові (район Левандівка) сприяють активному спілкуванню студентів з викладачем.

  • Спеціальні методи роз’яснення слів, тільки в ігровій формі з реальним їх застосуванням.
  • Спілкування викладача з дітьми лише англійською, у міру проходження курсу кількість фраз збільшується.
  • Використання при викладанні англійської для дітей (Левандівка) новітніх наукових досягнень з області пам’яті, роботи з дітьми, поведінки дітей та підлітків, лінгвістики та мовознавства.
  • Щоденне комфортне занурення в англомовне середовище за допомогою аудіозаписів.
  • Індивідуальний підхід, доброзичливість та увага до кожної дитини.

Програми викладання англійської мови у Львові

Ми пропонуємо різні програми вивчення англійської для дітей (Левандівка) відповідно до віку учнів та рівня володіння англійською мовою:

  • Англійська для малюків складається з 3-х курсів. Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
  • Англійська для дітей (Львів, Левандівка) дошкільного віку розподілена на 3 курси. Дошкільнята весело вивчають розмовну англійську, поринаючи у пригоди разом із чудовими героями казок та мультфільмів.
  • Англійська для школярів складається з 7 курсів. Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені освітньою групою Хелен Дорон, значно підвищують інтерес до навчання.
  • Англійська для підлітків розрахована на 4 курси. Студенти поглиблюють знання з англійської у спілкуванні, творчій та дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Сучасні курси англійської для дітей (Левандівка)

Ефективність методики Хелен Дорон перевірена часом з 1985 року. Ми гарантуємо високій результат при систематичному відвідуванні всіх уроків і постійному прослуховуванні аудіозаписів по курсу!

Ваші діти, в залежності від віку, зможуть вивчити від 600 до 2000 англійських слів за курс!

Запрошуємо Вас відчути переваги «Англійська Хелен Дорон» та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

icon-1
Scroll to Top