Мовні курси англійської у Львові

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” .

blank

Англійська для дітей у Львові, Переяславська

Навчальний центр «Англійська Хелен Дорон» у м. Львів, Переяславська, 19/1 у Личаківському районі навчає англійської дітей від 3-х місяців до 19 років. Ми є частиною всесвітньо відомої міжнародної мережі з 40-річним досвідом успішного навчання англійської більш як 3 мільйонів дітей у 40 країнах світу.

blank

Вартість навчання на місяць,
(Online / Offline)
становить: 1385-1675 грн / 1540-1860 грн

blank

Навчальний центр Helen Doron English

У нашому центрі ми не просто навчаємо англійської дітей, а прищеплюємо малюкам та дошкільникам, школярам та підліткам любов до цієї прекрасної мови. На заняттях англійської для дітей на Переяславській (Львів), звучить виключно English.

В ігровій формі за допомогою цікавих завдань та матеріалів, музики та мультиків, веселих пісень та гарної музики ми створюємо невимушене англомовне середовище.

Англійська для дітей у Львові, Переяславська

Ми пропонуємо різні програми вивчення англійської для дітей (Переяславська, Львів), в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою:

 • Англійська для малюків розрахована на 3 курси. Малеча від 3 місяців до 3 років вивчає англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей 3-6 років складається з 3-х курсів. Маленькі учні вивчають розмовну англійську для дітей (Переяславська, Львів), поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів містить 7 курсів. Діти 6-12 років покращують розмовну англійську, читання та письмо, вимову. Навчальні посібники з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені освітньою групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків складається з 4-х курсів. Студенти поглиблюють знання з англійської у комунікаціях, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Тривалість курсів – від 10 місяців (80 – 130 занять на рік).

Ефективність методики «Англійська Хелен Дорон»

Авторські навчальні матеріали розроблені та ретельно опрацьовані групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей з урахуванням словникового запасу відповідних програм «Англійська Хелен Дорон”.

 • Сертифіковані викладачі регулярно проходять міжнародні тренінги та семінари для підвищення кваліфікації.
 • Маленькі групи від 4 до 8 дітей дозволяють викладачам приділити увагу кожному учню, використати всі плюси роботи в групі.
 • Інноваційні онлайн-додатки для поглиблення вивчення англійської для дітей (Переяславська, Львів) доступні у будь-якому місці у зручний для студентів час.
 • Затишні навчальні кімнати обладнані відповідно до європейських стандартів.
 • Для батьків та учнів організовано зручний графік відвідування занять англійської для дітей (Переяславська, Львів) з 9.00 до 21.00. 
 • Передбачена можливість відпрацювання пропущених занять, зручна система оплати та доступна вартість. Батьки можуть перебувати на заняттях разом із маленькими дітьми.
 • Ми проводимо свята англійською мовою, тематичні вечірки та майстер-класи, святкування дня народження.
 • У центрі працюють англомовні табори на канікулах та сімейні табори у Карпатах.

Центр англійської для дітей на Переяславській, Львів

Ми знаходимося у Личаківському районі на вул. Переяславська, 19/1 (район Водоканалу), бічна вулиці Зеленої. Також до нас зручно дістатися з вулиць Левицького, Студентська, Коциловського, Грицая, Крушельницьких, Водогінна, Тарнавського, Басараб. Приходьте до нашого центру, щоб оцінити якість навчання міжнародного рівня.

icon-1
Scroll to Top