Мовні курси англійської у Львові

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” .

blank

"Англійська Хелен Дорон" Львів Переяславська

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” у м. Львів на вул. Переяславська, 19/1 у Личаківському районі навчає дітей від 3-х місяців до 19 років англійській мові. Ми є частиною міжнародної мережі з 30-річним досвідом успішного навчання англійської більше 2-х мільйонів дітей у 36 країнах світу.

У нашому центрі ми не просто навчаємо англійської малюків, дітей, школярів та підлітків, а прививаємо їм любов до цієї прекрасної мови. В ігровій формі за допомогою цікавих завдань та матеріалів, музики, мультиків, ми створюємо англомовне середовище. На заняттях звучить виключно англійська мова.

blank

Вартість навчання на місяць,
(Online / Offline)
становить: 1385-1675 грн / 1540-1860 грн

blank

Англійська для дітей на Личакові у Львові

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

 • Англійська для малюків складається з 3-х курсів. Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей Львів складається з 3-х курсів. Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів складається з 7 курсів. Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків складається з 4-х курсів. Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Тривалість курсів – від 10 місяців (80 – 130 занять на рік).

Міжнародні стандарти освіти

 • Ефективність методики Хелен Дорон підтверджена науковими дослідженнями, проведенними в Німеччині.
 • Авторські навчальні матеріали розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей з урахуванням словникового запасу відповідних програм “Англійська Хелен Дорон”.
 • Інноваційні онлайн-додатки для поглиблення знання англійської мови у будь-якому місці у зручний для студентів час.
 • Сертифіковані викладачі, які регулярно проходять міжнародні тренінги та семінари для підвищення кваліфікації.
 • Маленькі групи (від 4 до 8 дітей) дозволяють викладачам приділити увагу кожному студенту і  використати всі плюси роботи в групі.
 • Комфортні умови. Затишні кімнати, обладнані відповідно до європейських стандартів. Зручний графік відвідування: Пн. – Пт. з 9.00 до 21.00. та можливість відпрацювання пропущених занять, зручна система оплати та доступна вартість. Батьки можуть перебувати на заняттях разом із маленькими дітьми.
 • Свята англійською мовою. Тематичні вечірки та майстер-класи, Дні народження, Новий Рік.
 • Англомовні табори на канікули у центрі та сімейні табори у Карпатах.

Приходьте до нашого центру, щоб оцінити якість навчання міжнародного рівня. Ми знаходимося у Личаківському районі Львова на вул. Переяславська, 19/1 (район Водоканалу) бічна вул. Зеленої. Також до нас зручно дістатися з вул. Левицького, Студентська, Коциловського, Грицая, Крушельницьких, Водогіна, Тарнавського, Басараб.

icon-1
Scroll to Top