Англійська для дітей Лівобережна

Англійська для дітей у Києві, Лівобережна

Наш навчальний центр “Англійська Хелен Дорон”, що за адресою вул. Окіпної, 4-Б (м. Лівобережна) навчає англійській мові дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років. Ми є частиною міжнародної мережі, яка має 30-річний досвід успішного навчання майже 3-х мільйонів дітей у 37 країнах світу.

В 2019 році Helen Doron Educational Group визнана кращою в категорії “Best Children’s & Education Franchise” у міжнародному конкурсі “The Global Franchise Awards”.

Методика вивчення англійської для дітей

Ми навчаємо англійській, як рідній, створюючи мовне середовище. На заняттях звучить виключно англійська мова. Щоб кожна дитина мала достатньо часу і можливостей проявити себе, заняття проводяться в групах від 4 до 8 осіб.

Під керівництвом сертифікованого викладача міжнародного рівня діти знайомляться з новими словами через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику. Незнайомі слова і поняття учні розуміють з пояснення вчителя, в дії, на прикладах та за допомогою спеціально розроблених навчальних матеріалів.

Інноваційні навчальні матеріали у центрі Хелен Дорон Лівобережна

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

Англійська для дітей. Курси англійської

 

Курси англійської мови для дітей - Лівий Берег

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

 • Англійська для малюків 
  Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей 
  Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів 
  Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків 
  Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Наші курси спрямовані не тільки на вивчення англійської мови. Вони включають енциклопедичні знання з різних областей і розвиваючі завдання відповідно до віку.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

blank

Наші новини

Безкоштовний вебінар з профорієнтологом та викладачем “Як обрати професію майбутнього?”

Запрошуємо батьків старшокласників відвідати онлайн-вебінар на тему «Як обрати професію майбутнього?», який відбудеться 22 квітня о 19:00. Основні питання вебінару: Коли варто вирішувати питання вибору професії? Емоційний стан дитини в школі, вдома та по відношенню до самого себе. Як це впливає на

Важливість безперервного вивчення англійської

Під час карантинних обмежень, одних із найбільших трансформацій зазнає сфера освіти. Велика кількість дорослих та дітей відкривають для себе нову можливість — заняття по відеозв’язку. Відтак, віддалене навчання вдома може бути корисним, якщо правильно скористатись цим часом. Чому так важливо навчатися безперервно?

Три додатки, які допоможуть запам’ятати нові слова

Хороша англійська – це не лише комплексні знання з граматики, вміння говорити та розуміти співрозмовника, а й багатий словниковий запас. Останній фактор є досить важливим, якщо Ви хочете постійно покращувати свій рівень та мати можливість читати книжки та дивитись фільми в оригіналі.

Online навчання на період локдауну

Попередній досвід навчив нас бути готовими до подібних ситуацій, тому наші викладачі встигли підготувати безліч цікавого матеріалу для формату online навчання, щоб кожен студент зміг займатися так само інтенсивно та із захопленням. Дякуємо нашим батькам та студентам за розуміння та співпрацю з

Гімн на честь 35-річчя компанії!

На честь 35-річчя компанії Хелен Дорон Ела Дорон написала та виконала гімн, який  ще раз підкреслює цінності компанії Helen Doron English, нашу глобальність та унікальність. Запрошуємо Вас переглянути це захоплююче відео до гімну, зняте на Занзібарі та в Польщі, з крутою хореографією,

Виграйте навчальні матеріали та інші подарунки!

Вітаємо! Виграйте навчальні матеріали та інші подарунки! 🎁 Ми оголошуємо новий конкурс, в якому Ви можете виграти: 👍 навчальні матеріали на наступний рік 👍5 брендових ігор 👍3 брендові бейсболки Умови за посиланням: https://helendoron.ua/why-do-you-learn-english/

Запишіться на безкоштовний урок!