Англійська для дітей Лівобережна

Англійська для дітей у Києві, Лівобережна

Наш навчальний центр “Англійська Хелен Дорон”, що за адресою вул. Микільсько-Слобідська, 4-д (м. Лівобережна) навчає англійській мові дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років. Ми є частиною міжнародної мережі, яка має 30-річний досвід успішного навчання майже 3-х мільйонів дітей у 37 країнах світу.

В 2019 році Helen Doron Educational Group визнана кращою в категорії “Best Children’s & Education Franchise” у міжнародному конкурсі “The Global Franchise Awards”.

Методика вивчення англійської для дітей

Ми навчаємо англійській, як рідній, створюючи мовне середовище. На заняттях звучить виключно англійська мова. Щоб кожна дитина мала достатньо часу і можливостей проявити себе, заняття проводяться в групах від 4 до 8 осіб.

Під керівництвом сертифікованого викладача міжнародного рівня діти знайомляться з новими словами через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику. Незнайомі слова і поняття учні розуміють з пояснення вчителя, в дії, на прикладах та за допомогою спеціально розроблених навчальних матеріалів.

Інноваційні навчальні матеріали у центрі Хелен Дорон Лівобережна

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

Англійська для дітей. Курси англійської

 

Курси англійської мови для дітей - Лівий Берег

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

 • Англійська для малюків 
  Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей 
  Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів 
  Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків 
  Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Наші курси спрямовані не тільки на вивчення англійської мови. Вони включають енциклопедичні знання з різних областей і розвиваючі завдання відповідно до віку.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

blank

Наші новини

Триває набір на новий 2021-2022 навчальний рік!

У Центрі «Англійська Хелен Дорон Лівобережна» розпочато набір на новий  навчальний рік 2021-2022. Понад 35 років Методика Хелен Дорон доводить свою ефективність по всьому світу. Основний її принцип – вивчення англійської мови, як другої рідної через максимальне  заглиблення дитини в англомовне середовище завдяки

Наш Центр змінює свою локацію!

Раді повідомити Вам, що з нового навчального року наш Центр прийме своїх студентів вже на новому місці! Комфорт клієнтів завжди був і лишається одним з наших головних пріоритетів, тому ми  знайшли зручне приміщення у тихому мальовничому місці, де діткам більше не заважатиме 

Безкоштовний вебінар з психологом та викладачем “Як отримати 100% результату від вивчення англійської?”

Як же отримати найкращий результат від вивчення англійської мови? Запрошуємо Вас на безкоштовний вебінар з психологом та викладачем “Як отримати 100% результату від вивчення англійської?”, який відбудеться 10 червня о 19.00. Основні питання вебінару: 1. Особливості сприйняття інформації відповідно до віку дітей.

Завантажуйте Checklist ігор на вулиці

Традиційно 1 червня відзначається День захисту дітей, і колектив Центру “Хелен Дорон” на Лівобережній вітає всіх діток з цим святом!   Разом з ним розпочинається безтурботна пора відпочинку, розваг та незабутніх літніх вражень! Тож ми підготували для вас невеликий сюрприз – Checklist

Комікс від Helen Doron English

Любите читати? Ми підготували для вас яскравий комікс англійською за мотивами нашого мультфільму з курсу Alphaboat. Улюблені герої, пригоди та таємниці – все це чекає на Вас в нашому коміксі! Просто переходьте за посиланням нижче та завантажуйте! ЩОБ ЗАВАНТАЖИТИ КОМІКС АНГЛІЙСЬКОЮ НАТИСНІТЬ

Інтерактивні ігри до Великодня. Час пограти!

Ми підготували для Вас круті інтерактивні завдання та ігри, в які Ви можете грати усією родиною або з друзями! Щоб пограти, переходь за цим посиланням  

Запишіться на безкоштовний урок!